وقت آن است که آن را بیرون بیاورید ... نگاه براق است

جمعه 14 ارديبهشت 1397
7:17
monicaarzt

با نگاهی به گرایش های زیبایی از چند سال گذشته، یک سوال مهم به ذهن می آید: ما قبل از مات رژ لب چه کار کردیم؟

لب های رنگی اشباع شده، اما کاملا بی نظیر از درخشش، تبدیل شده اند تا همه جا به هم متصل شوند - به سختی می توانیم به خاطر داشته باشیم که ما قبل از انقلاب مخملی چه چیزی را در ذهنمان قرار دادیم.

البته مد، البته، یک جانور ناکافی است، و ناگهان در قطب های بهار، ما دیدیم - تقریبا از هیچ جا - لب های براق در سراسر محل.

میدونی چیه؟ آنها خوب نگاه کردند

رنگ فوچشی تازه در Chanel (تکمیل شده با گونه ها و چشم های خاردار صورتی) و خون قرمز خون در Haider Ackermann، ایجاد شده توسط Inge Grognard برای MAC، با لایه مایع لیپی لیفت با لاتکس براق لب روشن وجود دارد (بنابراین شما نمی مجبور میشوید که مات خود را گود کنید.

Francesca Neill، هنرمند مجموعه آرایشگری، توصیه می کند: "موی چسب برای جلوگیری از براق شدن لب شما از خونریزی و ایجاد توهم لب کاملتر است."

"خط را به آرامی، کمی از خارج از منحنی طبیعی لبه، برای کامل تر قرعه کشی کنید."

در جای دیگر، لب ها برهنه شده و با براق روشن، افزایش یافته است؛ در Tadashi Shoji، آنها یک پایان کاملا جلا را به یک نگاه متمرکز روی چشم آبی اضافه کردند.

نیل می افزاید: "هیچ چیز بدتر از لب های خشک و چاک دهنده در هنگام ایجاد یک نگاه لب بالا براق نیست." "پس لب های خود را با روغن لب تهیه کنید تا لب ها را بدون چسبندگی یک مومیایی سنتی آب بندی کنید."

اما هیجان انگیز ترین نگاه درخشان در Halpern SS18 بود. لبخند زدن لباس های بسیار تزیین شده و تزیین شده در پرده سینمار، یک لحظه هولوگرام، حسن نیت ارائه میدهد که براق MAC Grand Illusion برتری دارد.

در عین حال، مجموعه زیبایی های بهار پر از جلوه های 3D-effect، همراه با رنگ های جسورانه، روغن های تغذیه کننده و بینی برای هر تن پوست است.

آیا می خواهید براق شوید؟ انتخاب خود را از زیباترین فصل خریداری کنید در آشپزخانه بالا.


[ بازدید : 9 ]

چرا لباس های طولانی آستین را انتخاب کنید

چهارشنبه 15 فروردين 1397
7:48
monicaarzt
تا چندین سال پیش، لباس های بدون کرک محبوب ترین بودند. آنها هنوز به طور گسترده ای پوشیده شده اند به این دلیل که نشان دادن شانه ها و اسلحه به نظر بسیار زنانه است. با این حال، روند رسیدن به لباس های آستین بلند با شکست مواجه شده است. در حالی که بعضی از آنها از اینها حمایت نمی کنند، واقعیت این است که این لباس ها به راحتی تبدیل به محبوب می شوند. از لباس کوتاه تا بلند، آستین بلند تبدیل به یک سبک محبوب می شود. اگر شما یکی از کسانی هستید که هنوز در مورد لباس های آستین بلند متقاعد نشده اید، در اینجا برخی از دلایل شما باید نگاه کنید.
Avondjurken

زنانگی - مطمئنا، لباس بی دست و پا شما را جذاب تر می کند. با این حال، آستین کامل نیز می تواند بسیار زنانه باشد. لباس های آستین بلند راه عالی برای نشان دادن زیبایی شما بدون شانه کردن شماست. آنها برای نگاه کردن به زنانه مناسب هستند و در عین حال بسیار سبک هستند. شما می توانید نگاه این لباس ها را با اطمینان حاصل کنید که آستین های متناسب با شکل بازوهای خود را بچسبانید.

ایده آل برای موارد خاص - آیا شما یکی از کسانی که عاشق پوشیدن لباس به دفتر، اما می تواند بدیهی است که کسانی که لباس بدون کت و شلوار در کمد خود قرار داده است؟ این جایی است که این نوع لباس می تواند به شما کمک کند. از آنجا که شانه های شما پوشانده شده، این لباس ها کاملا رسمی و پیشرفته هستند. استفاده از این روش عالی برای حفظ سکسی در حالی که هنوز نگاه کردن به صورت رسمی نگاه کردن. شما همچنین می توانید این را در عروسی های شام و سایر رویدادهای رسمی بپوشانید.

آنها متفاوت هستند - اگر شما یکی از کسانی هستید که می خواهید در یک مهمانی نشان دهید که چیزی متفاوت از آنچه دیگران پوشیدید، لباس های بلند آستین برای شما مناسب است. در یک مهمانی که در آن احتمالا همه لباس های بدون آستین و بدون تی شرت می پوشند، می توانید لباس های با آستین بلند بسیار ظریف و متفاوت را نگاه کنید. چنین لباس به شما یک نگاه بسیار متشکل و منحصر به فرد می دهد.

در کل، لباس های آستین بلند میتوانند برای هر رویدادی مناسب باشند. با این حال، شما باید آنها را کار کنید تا در آنها خوب عمل کنید. برای یکی، شما باید بر روی دوخت تمرکز کنید. اگر آستین ها شل و بی شکل باشند، ممکن است نگاهی به دنبالش نداشته باشید. شما همچنین باید لباس های کوتاه تر را به جای آنهایی که دیگر استفاده می کنید را داشته باشید. این به این دلیل است که لباس بلند با آستین کامل ممکن است بیش از حد پوست را پوشش دهد. نگه داشتن سلاح های خود را تحت پوشش و پاهای خود را لخت است که این ترفند است!

[ بازدید : 24 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وبلاگ مد آنلاین از مونیکا آرت است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات