چرا تیفانی لباس های خود را 4000 اسکار پوشید حداقل 3 بار

جمعه 18 اسفند 1396
6:30
monicaarzt
اگر لباس Tiffany Haddish برای نشان دادن دو جایزه در کنار مایا روودولف در 90 جایزه اسکار در روز یکشنبه به نظر می رسد آشنا، به همین دلیل است.

هنرپیشه ابتدا لباس الکساندر مک کوئین سفید را به عنوان اولین فیلم فرش قرمز "Girls Trip" در ماه جولای به فرش قرمز درآورد. وقتی او به ستارگانش گفته بود که قصد دارد تا در ماه نوامبر میزبان «شنبه شب زنده» شود، آنها سعی داشتند او را از یک حرکت مدرن «تابو» بیرون بکشند.
Tiffany Haddish and Maya Rudolph

پاسخ Haddish؟ او گفت: "من در مورد هیچ تابو نمی گویم. پول زیادی برای این لباس صرف کردم. این لباس هزینه های بیشتری نسبت به وام مسکن من است." او در طول مونولوگ SNL خود گفت. "این یک الکساندر مک کوئین، خوب؟ این لباس 4000 دلار است. من قصد دارم این لباس را چندین بار بپوشم."

حدیقه حتی جوابی داد که او نه تنها لباس را به عروسی خود می پوشاند، بلکه به دیگران نیز می دهد.

او گفت: "من باید بتوانم وقتی میخواهم چیزی را که میخواهم بپوشم، هر چند چندین بار می خواهم، تا زمانی که من آن را فریز کرده ام."

Haddish به دنبال وعده خود را به شمردن لباس گرانبها. اگر چه بعضی از بازیگران لباس از طراحان لباس می پوشند و یا لباس های سفارشی ساخته اند، Haddish تصمیم به پوشیدن لباس های خود را به اسکار. او لباس عروسی سنتی اریتره را روی فرش قرمز گذاشت تا پدر مرحومش را جشن بگیرد و سپس او را به الکساندر مک کوئین تغییر داد تا روودولف را معرفی کند.

با تشکر از تعهد خود به خراب کردن، Haddish هزینه لباس را تا حداقل 1333 دلار در هر پوششی به دست آورده است.

گرچه هزینه 4000 دلار برای یک لباس ممکن است به عنوان یک خرید معمول برای یک بازیگر فیلم موفق به نظر برسد، برای Haddish این کار برای کار سخت او است. پس از یک تصادف، بازیگر زن در مراقبت از فرزندانش با چهار خواهر و برادر کوچکترش، مادرش را با آسیب شدید مغزی، از دست داد. او به مردم گفت: "من اساسا یک مادر 10 ساله بودم."

او مشکلی در مدرسه داشت و اعتراف می کرد که او گزینه های نگران کننده ای برای او را در زندان در حالی که هنوز یک نوجوان بود انتظار داشت. در پاسخ به رفتار Haddish، کارمند اجتماعی خود را Haddish با دو گزینه: درمان و یا اردوگاه کمدی. او اردوگاه را انتخاب کرد

از آنجا Haddish عاشق کمدی شد و در پی پیروزی از مراحل مشهور مانند ریچارد پریور بود. حتی از طریق بی خانمانی، حدیق به رویای او اعتقاد داشت: او لیستی از تمام بازیگران و بازیگران A-list که میخواهد با یک روز کار کند، انجام داد. این شامل جادا پینکت اسمیت، یکی از همکاران ستاره ای او "Girls Trip" است.

Haddish طولانی از روز مراقبت های دوران کودکی خود آمده است و امور مالی او در نهایت شروع به نشان دادن تعهد او. "دختران سفر" بیش از 140 میلیون دلار در صندوق قرار گرفتند، هرچند که Haddish به شوخی گفت: "کجای من این پول است؟ از آنجا که من هنوز آن را ندیده ام".

با این حال، بدون شک او به خوبی برای خودش کار می کند، با نقش های آینده در کنار تریسی مورگان و کوین هارت. و اگر حدیث تا به حال به موفقیت او شک داشته باشد، همه او باید انجام دهد، این است که او لباس الکساندر مک کوئین را برای اثبات نگاه دارد.

[ بازدید : 55 ]

لباس های رسمی برای مطابقت با نوع بدن

شنبه 14 بهمن 1396
7:13
monicaarzt
این که آیا شما به دنبال چهره ریزه اندام خود، شکل ظریف و یا شکل شبیه قرمز هستید، مطمئنا یک لباس رسمی پیدا خواهید کرد که متناسب با شکل خاصی باشد. قبل از خرید یک لباس جدید برای یک رویداد آینده، آن را کمک می کند تا بدانید شکل بدن خود را به اطمینان حاصل کنید که شما مناسب به نظر می رسد به شما احساس غرور و اعتماد به نفس. در اینجا چندین راهنمایی برای شناسایی لباس رسمی مناسب ارائه شده است:
A-Linie/Princess-Linie Bateau-Ausschnitt Schleifen Sweep/Pinsel zug Chiffon Kleider

نمایش منحنی ها

شکل کریستال ماساژ که دارای کمربند کامل و باسن و کمر وسط است، با سبک لباس که می تواند مورد توجه و تعریف کمر قرار بگیرد، عالی به نظر می رسد. سبک مورد نظر لباس می تواند شامل دامن مداد، کمر ساختار یافته و گردنبندی گسترده باشد تا منحنی ها را به طور کامل برجسته نماید. یکی از سبک های فوق العاده این است که لباس پوشیدن را آسان می کند که در اطراف کمربند با استفاده از پارچه های متضاد یا کمربند سفت شود، در حالی که این مواد به طور طبیعی در ناحیه کمر قرار دارند.

ایجاد منحنی ها

لباس رسمی که به ایجاد حس حجم کمک می کند، مناسب کسانی است که می خواهند منحنی ها را نشان دهند. ممکن است انحنا با یک لباس که دارت یا کمربند را جمع می کند ظاهر شود. این نوع لباس برای توانایی آن برای تعریف بدن پایین تر مفید است. علاوه بر این، یک قایق بزرگ قهوه ای برای ارائه شانه های وسیع تر و خط کامل سینه مفید است. گزینه های دیگر شامل درزهای عمودی شاهزاده ای است که به منحنی های برجسته کمک می کند تا نگاه نرم تر و کامل تر را نشان دهد.

صاف کردن خط بوت

سبک لباس ترجیح داده شده برای کسی که دارای نیمه باریک پایین و شلوغی کاملتر است، کسانی هستند که برای لخت شدن حمایت و ساختار می کنند. لباس باید دارای بند باشد که بتواند به آسانی پشتیبانی کند و خط سینه را بلند کند. انتخاب بزرگی که بیش از حد به آن توجه نکند، لباس کمر امپراتوری است. یک سبک که می تواند تعادل بیشتری را به همراه داشته باشد شامل لباس A-line است که در ناحیه کمر قرار می گیرد و کمر را تشدید می کند. این لباس برای توانایی آن برای تعادل و نسبت به کل بدن قدردانی شده است.

پاها را بپوشانید

یک روش ساده برای افزایش طول پاهای، پوشیدن لباس رسمی کوتاه و تاریک است. ایجاد یک کنتراست بین پاها و پارچه لباس ممکن است به نظر برسد که پاهای شما طولانی تر است. این نوع لباس می تواند از آنهایی باشد که فقط بالای زانوی تا کوتاه مینی استراحت می کنند. گزینه های دیگر عبارتند از لباس کمر و باریک که باعث می شود توهم مشابه از داشتن پاهای بلندتر.

[ بازدید : 61 ]

خرید لباس عصر لباس عصر یخبندان آنلاین

سه شنبه 19 دی 1396
13:39
monicaarzt

بسیاری از مغازه ها با استفاده از این سبک ها، لباس های گوناگون را با هزینه های معقول به دست آورده اند. تمام لباس ها به وسیله ی بزرگ و بزرگ فروخته می شود و در معامله قرار می گیرند. اکثر لباس های ساعت مدرن امروز با پارچه های سبک ساخته شده اند که برای پوست شما صدمه ای ندارند. این لباس ها برای مراسم عروسی و حوادث اجتماعی مناسب هستند، به شما اجازه می دهد حتی در غروب خورشید نیز بیدار شوید.

Rosa Chiffong Axelband A-linjeformat Golvläng Balklänningar

این لباس ها معمولا توسط طراحان تخیلی ایجاد می شود. این طراحان عملا ماهرانه هستند و تا آنجا که به خطوط لباس مربوط می شوند، ذهنیت پر جنب و جوش کامل دارند. سهم عمده ای از لباس طراحان آنها توسط عمده فروشان فروخته می شود. این عمده فروشان لباس های طراح را با قیمت های شگفت آور کم ارائه می دهند. شما می توانید برای این چیزها را از طریق معاملات نزدیک تماشا کنید. شما واقعا می توانید سبک مناسب را که به شکل شخصیت و شکل شما مناسب است، بدست آورید.

لباسهای عمده فروشی تأمینکنندگان به صورت مستقل تأیید می کنند که سهام آنها با لباس های جدیدترین قالب ها و طرح ها به روز می شود و این به همین دلیل است که آنها از هر معامله سود می برند. هزینه های کاهش یافته جایی است که جاذبه های آنها از آن پیروی می کند و این به بازرگانان پوشاک عمده فروشی کمک می کند تا پایگاه داده های مشتری خود و اطلاعات تماس مشتریان را برآورده کنند.

اکنون واقعا ساده است برای قرار دادن یک فروشنده عمده فروشی لباس در وب. اکثریت قریب به اتفاق کارکنان خدمات خود را افتخار می کنند زیرا خدمات خود را با بالاترین کیفیت برای خریداران و هزینه های معامله ارائه می دهند. تامین کنندگان عمده فروشی، تا حد معینی؛ مشتریان خود را با خدمات خود، مجموعه ای از گزینه ها و نرخ های معقول آشنا می کنند.

فروشگاه های آنلاین در دسترس برای خرید لباس های عمده فروشی خود هستند و این وب سایت ها خدمات شگفت آور را به مشتریان خود ارائه می دهند و در عین حال، تخفیف ویژه ای را در برابر نرخ های واقعا متوسط ​​قرار می دهد. به دلیل این تقاضای روزافزون در حال رشد، شما تحت تأثیر انباشت باور نکردنی از تامین کنندگان عمده لباس شب موجود در وب قرار می گیرید. چنین فروشگاههای وب به طور معمول نیاز به عضویت برای سفارش سهام خود را دارند.

اگر شما از طریق یکی از نمایندگی های عمده فروش لباس خریداری کنید، باید مطمئن شوید که در مورد شهرت و ردیابی عمده فروشان و ماهیت خدمات، مواد و نرخ های آنها صادق است.

برای خرید عروسی لباس عروسی، باید با فروشنده مناسب تماس برقرار کنید. شما باید یک شرکت پیدا کنید که لباس های با کیفیت عمده را با نرخ های متوسط ​​ارائه می دهد. برای این، نیازی نیست که در طول روز جستجو کنید. شما به راحتی می توانید فروشگاه مناسب را در وب پیدا کنید. فروشگاه های آنلاین مد طیف گسترده ای از لباس های عمده فروشی را ارائه می دهند.


[ بازدید : 69 ]

صاحبان سالن ناخن لهستانی های مورد علاقه

جمعه 1 دی 1396
6:59
monicaarzt
کمبود مارک های ناخن لهستانی در سالن محلی شما (یا صندوق زیبایی CVS)، از کلاسیک هایی مانند Essie و O.P.I وجود ندارد. به برچسب های کوچکتر مانند RGB. اما کدام بهترین ها هستند؟ یا بیشتر - که یک تکنسین عجیب و غریب شما توصیه می کند؟

برای پیدا کردن، از سیندی رامیرز، بنیانگذار سالن بسیار Instagrammable شهر نیویورک، آبگرم سالن بدنسازی و کافه Chillhouse، سعی کردیم مارک های مورد علاقه خود را برای بهترین رنگ ها، واقعا کت و شلوار و حتی بیشتر از آن توصیف کنیم.

در حال حاضر برندهای لهستانی مورد علاقه شما چیست؟

من به نوعی با وسواس Floss Gloss وسواس دارم. رنگ آنها مانند هیچ چیز دیگری نیست. من دوست دارم مجموعه لهستانی جیس هانا را دوست دارم - من در حال حاضر به دنبال آنها در Chillhouse هستند. من هم به RGB خیلی علاقه دارم بسته بندی و رنگ آنها جسورانه و مدرن است. برای ژل، NCLA جایی است که در حال حاضر است.

چه چیزی در مورد کت و شلوار بالا و پایین؟

همه چیز درباره Deborah Lippmann در آن پایگاه بسیار پرواز است. این یک اثر صورتی مات برهنه است و بنابراین برای تخت ناخن ها کمی ناهموار است زیرا به عنوان یک سپر نور عمل می کند. برای کت، Deborah's Addicted to Speed ​​مورد نیاز است.

چگونه در مورد کرم دست؟ در حال حاضر کدام مورد علاقه شماست؟

من در حال حاضر با کلاه لورن لورن دست و پنجه نرم می کنم. این بوی دوست داشتنی است، بیش از حد چرب نیست و 100 درصد آلی است. من دست های خود را مرطوب می کنم اغلب به عنوان من باید، مگر اینکه یک دست با حمام حمام وجود دارد. در Chillhouse، ما در حال حاضر محصولات Byredo را در حمام داریم، و تا کنون آنها را بسیار دست و پا کرده ایم.

[ بازدید : 79 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وبلاگ مد آنلاین از مونیکا آرت است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات